PROTOŽE SE NIKDO Z DLUŽNÍKŮ NESMÍ VYJADŘOVAT K NOTIFIKACI TŘETÍCH OSOB, JE POTŘEBA K ZASTAVENÍ A ANULACI JAKÉHOKOLIV ŘÍZENÍ DLUŽNÍKY NOTIFIKOVAT A OZNÁMIT JIM NEDOSTATEK KOMPETENCÍ A PRAVOMOCÍ NA STRANĚ ORGÁNŮ VEŘEJNÉ MOCI !!!

Tento průvodní dopis si může každý z našich společníků, tedy každý legitimní věřitel ČR a poctivý občan České republiky, přepsat podle vzoru. Někteří z vás už dostali potřebné dokumenty do mailu od paní Andrey Srbové, a ostatní ji mohou požádat soukromou zprávou na jejím profilu na FB.

V případech ředitelů a zaměstnavatelů, kteří vyžadují dodržování nezákonných opatření nelegitimní vlády, napíšete jako číslo jednací číslo onoho opatření !!! Je to absolutně jednoduché !!! Všechny orgány veřejné moci jsou odpovědnostně pojištěné !!! NYNÍ JSOU JIŽ JEN ŠKŮDCI A POŠKOZENÍ, A NIKOLIV „ÚŘEDNÍCI A OTROCI“ !!!

Průvodní dopis si vytiskněte, podepište, a udělejte si z něho kopii. Originál průvodního dopisu s přílohami podáte na podatelnu úřadu a kopii si necháte potvrdit pro sebe jako doklad toho, že škůdci byli notifikováni !!! Samozřejmě, že notifikaci můžete podat i v rámci všech řízení v minulosti, a to, od 23.12.1996 !!!

Kde někoho nutí dodržovat opatření z ministerstva zdravotnictví, tak do průvodního dopisu přijde jako číslo jednací to číslo mimořádného opatření !!! A všechny škody, které vám vznikly, vám zaplatí školy, zřizovatelé škol, zaměstnavatelé, atd. !!!

Nedostatek kompetencí a pravomocí na straně OVM

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *