Dnes vás chceme informovat o tom, o čem jsme psali už v minulých letech, ale naše příspěvky byly odmazávány a vše bylo před národem utajováno. Přikládáme původní text a odkazy na články:

Protože jsem nevěděl, jak se k informacím, které jsem vám doposud poskytl, postavíte, neposílal jsem pro celý národ ty nejdůležitější informace !!!? Jde nám o společnou věc a právní ochranu obyvatelstva před nelegitimními „státními a vládními úředníky“. Určitě jste zaznamenali, že jsem zmínil potvrzení mého statutu německými soudy, ale určitě netušíte, co to znamená pro všechny občany ČR, a jejich soudce a katy !!!? Znamená to, že jediné legitimní řízení na území ČR, ve věci náhrady škod vůči legitimním věřitelům ČR, nebylo ještě ukončeno, a že každé řízení v ČR od 5.5.1998 do projednání a vyplacení náhrady škod, vedly věcně a místně nepříslušné úřady, a nekompetentní úředníci rozhodovali neoprávněně o občanských právech a občanskoprávních povinnostech svých spoluobčanů !!! Jednání bez kompetencí je jednáním bez právních důvodů, a vede k bezdůvodnému obohacení, které pochází z trestné činnosti !!! Tím, že vás fízli napadali, si pod sebou uřízli větev !!! Tím, že támhle kluka v Brně odsoudili komouši za jeden komentář na FB na šest járů do basy, si sami pod sebou uřízli větev !!! Jak to sepíšu, byl bych rád, kdybyste se za toho kluka postavili a soudu doručili vzkaz národa, že se dopustili trestných činů podle zákonů ČR, platných do 5.5.1998, a že všichni, co se tohoto lynče zúčastnili, jsou povinni vrátit do státní kasy vše, co získávali jako „mzdu“ za provozování trestné činnosti proti státu !!! Hned, jak to sepíšu, přeložím, odešlu na VSZ Bradáčové, a obdržím doručenku, můžeme administrativně bojovat za obnovu právního státu !!! I fízli, kteří vyloženě podvádějí, budou rovněž vracet to, co získali neoprávněně !!! Je to pro ně ten nejhorší trest, protože je vlastní rodiny zatratí za to, že podvedli i je !!!

Novinový článek Právo – Nezákonné stíhání – 4. 10. 2014

Dlužíte mi 880 miliónů, říká věřitel státu. Náhradou chce dům U Hybernů – 29. 9. 2015

Stát dostal zaplaceno za vydražený klášter U Hybernů, majitelem je firma bez minulosti – 30. 11. 2015

Občan Macháček chce po státu miliardu za nezákonné stíhání z 90. let – 5. 5. 2016

O peníze po Mostecké uhelné se ve Švýcarsku přihlásil občan Macháček. Miliardy chce i po vládě – 26. 4. 2019

Čtěte pozorně, jak všichni lžou, jak když tiskne !!! Jen taková perlička !!! V tom článku, že MF dostalo zaplaceno za palác u Hybernů, je fotka Arajmu, jak drží příjmový doklad !!! Palác se prodával za 790 miliónů, jistina byla 10 miliónů, a na příjmovém dokladu je částka 790 miliónů !!! Když ale zavoláte Břešťanovi, je povinen vám poslat fotku celou, a ne takhle ustřiženou !!! Pak jsou tady srandičky se samotnou dražbou !!! Když je jenom jeden zájemce, dražba musí být zrušena, a vyhlášena znovu, až bude víc zájemců !!! Původně se ale přihlásilo 72 zájemců, a po záboru zůstal jen jeden, a podívejte se, jaký !!! Největší advokátní kancelář v Praze prý zastupovala zahraničního zájemce, ale když se podíváte do katastru, je palác napsán na nějakou babu s firmou, která existovala v tu dobu nějaké tři neděle !!! Takovou dražbu nikdy nikdo neviděl !!! Určitě z těch článků pochopíte, o co nám šlo !!! Nyní jsme soudem ve Freiburgu potvrzení legitimní věřitelé ČR, takže jsou potvrzeny i naše nároky, platnost záborů, a taky toho, že všechno, co bylo státu ukradeno, musí být státu vráceno !!! V to patří i Diag Human, uhlobaroni z MUS, Bakala, Francouzům prodaná voda, atd. !!! Nejdříve ale musíme docílit obnovy právního systému státu !!! Jestli někdo má nějaké politické ambice, a šlo by se k volbám za tohoto nezákonného stavu, nebylo by to národu nic platné !!! Už víte, proč musí být nejdříve jmenována Prozatímní občanská vláda ? Pak hned lidové soudy ?

Všechno je to jak vařit guláš ze zkaženého masa !!! I když do něho přidáte dobré maso, pořád je špatný !!!

RAC CZ a.s. – Oznámení o uplatnění práv věřitele vůči dlužníkovi

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *