Mohlo by se vám také líbit:

2 komentář

 1. Zdravím Vás a mám dotaz-vlastně jen prosbu o informaci a názor : „Vzhledem k tomu, že se v ČR někteří lidé kloní k fašizaci (pp. Kolář, Hřib, Novotný-startosta Řeporií …) zajímalo by mě, jak je to s Benešovými dekrety. Budou-li prolomeny (doufám, že ještě nejsou), tak přijde ČR o velkou část svého území a bude muset vracet mnoho nemovitostí, pozemků…Němcům ? Také by mě zajímalo, byly zaplaceny reparace (utrpení za 2. svět. války způsobené ČR Němckem) našemu státu Německem ? Pochopím, když mi neodpovíte – vím, že máte mnoho práce !

 2. Dobrý den,
  1. Politici udělali vlastně z pana Macháčka mimo věřitele ČR s.r.o. ŽIVÉHO ČLOVĚKA, kterému je podřízen „stát Česká republika“ a jeho „zákony a nařízení“, které jsou stejně platné jen pro zaměstnance korporace ČR s.r.o. a on může žádat odškodnění tak jako tak u UCC, si myslím. UCC by mělo být schopno vše od ČR s.r.o. pro p. Macháčka dostat.
  2. Pan Macháček jako jediný kompetentní, kdo může rozhodovat za ČR s.r.o. nám může zrušit členství v EU, NATO, rozpustit vládu a „založit“ spravedlivý stát Československo a vyžadovat odškodnění od všech ŠKŮDCŮ.
  3. Navíc od r. 2012 byly státy právně zrušeny, zanikly i banky. Může se chtít i odškodnění za ÚMYSLNĚ NEPLATNÝ ÚVĚR ze strany banky, když jsem před uzavřením on-line smlouvy o tom NEVĚDĚLA ? Samozřejmě si prostuduji postup zde – musí si dokumenty poslat každý sám za sebe? Nemám u sebe můj podílový list, tak nemohu žádat jeho proplacení.
  4. V současné době hrozí i zábor majetku pro migranty, jak se bránit ?
  5. Co se starobním důchodem pro mne a moji mamku? Žádat proplacení všech zaplacených daní ???
  6. Pomůže zároveň prohlásit se za ŽIVÉHO ČLOVĚKA ?
  Prosím o odpovědi, jak budete mít čas.
  Přeji hezký den.
  marie magdalena orlovská

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *