Pro naše společníky LVČR, popisujeme kroky jak postupovat k nahlášení škodných událostí , kterých se dopouštěli škůdci tj. orgány veřejné moci od roku 1996. Vše jsme díky krokům, které byly nutné podniknout abychom se dostali na naší společné cestě až sem, zjednodušili, včetně již nyní finálních dokumentů.

Pojišťovna Kooperativa , která svou nečinností od roku 2017, kdy byly panem ing. Janem Macháčkem a Jaroslavem Hrdličkou škodné události nahlášeny, nekonala a tím na sebe převzala odpovědnost za škody, které působily orgány veřejné moci. 

Schéma nekompetentnosti orgánů veřejné moci

Jak na to?

První dokument je ve Wordu, aby si každý mohl tento vstupní dokument upravit podle svých potřeb, tzn., to, co je vyznačené červeně. Jakékoliv škody si každý sám napíše za sebe, pokud ke škodám máte k dispozici své vlastní dokumenty, přiložte je v kopiích. Pokud ne, nic se neděje, likvidátoři si budou muset vše zjistit sami, to není váš problém. 
Všechny dokumenty vytiskněte dvakrát – vstupní dopis společníka do řízení na Kooperativě, pojišťovny – výzva k proplacení podílových listů LVČR a doručenka z Kooperativy – 21. 2. 2022. S vytisknutými dokumenty zajdete na kteroukoliv pobočku Kooperativy a oznámíte jim , že vstupujete do již započatého řízení o náhradu škody. O co se jedná, máte vypsané ve vstupním dopise. Jeden zkompletovaný orazítkovaný svazek zůstane jim a jeden s razítkem pojišťovny a podpisem zůstane vám. 
Co dál ? Teď už záleží na každém z vás, jaké škody včetně škůdců uvedl. Podle toho, kolik jich je,  si tyto dokumenty okopírujete a kopie jim buď fyzicky odnesete a opět si je necháte potvrdit razítkem a podpisem ( tzn. , že pro každého škůdce opět nakopírujete dvakrát ) nebo pokud se jedná o škůdce, kteří nemají své kanceláře v místě bydliště, zašlete do datové schránky, nebo emailem. Vždy je ale lepší mít dokumenty orazítkované škůdcem. 
Co se týká škůdců, nejedená se pouze o orgány veřejné moci, ale např. o jednotlivé osoby (komplice škůdců) tzn. např. lékaři, kteří vás prokazatelně poškodili na vašem zdraví apod. 
A pokud se mezi vámi i přesto najde člověk, kterému nebyla od roku 1996 způsobena žádná škoda nebo si to alespoň myslí, vyvedu vás z omylu. Okradli vás o podílové listy, které vám vystavil pan ing. Jan Macháček v roce 2018, aby zabránili nejen jejich proplacení, ale především informaci, že i vy jste legitimním věřitelem ČR a tudíž právoplatným majitelem naší země. 

Jelikož nám byly podílové listy zcizeny, musí být proplacené na účet těch, kteří je vydali, tzn. v tomto případě na účet LVČR Jaroslava Hrdličky, přes kterého potom budou podíly a vaše škody vyplaceny. I tímto chceme zabránit případným škůdcům, kteří by chtěli na poslední chvíli, jak se říká,  převléknou kabát a vydávat se za poškozené. 
Co se týká našich společníků na Slovensku – toto je postup i pro vás. Jen je důležité se seznámit s videem na naší webové stránce zde s názvem Domovina – 20.02.2022.
Stejně DŮLEŽITÉ je zasílat emaily tyto dokumenty všem poslancům. Přikládám odkaz https://vratmedetidoskoly.cz/ . Budete je tím informovat o tom , že i oni jako OVM jsou nahlášeni na pojišťovnách jako škůdci a musí opustit své posty, protože jako nahlášení a nedořešení  škůdci nejsou k ničemu oprávnění. Chcete se zbavit Pandemického zákona? Chcete se zbavit členství v EU? Tímto postupem, bez demonstrací a případných fyzických útoků ze strany fízlů, se zbavíte všeho a všech, kteří nám obyčejným a slušným lidem, škodí a ubližují. Jak jsme již zmiňovali několikrát, revoluce se dá udělat i od stolu a tady máte přesný postup a vyšlapanou cestičku. Teď už záleží pouze na vás jak se k tomu postavíte. Pokud chcete žít v tomto bordelu a tento systém vám vyhovuje, nebo máte zájem o obnovení právního státu a vybudovat si svou republiku od začátku a ve prospěch nás všech.

Vstupní dopis společníka do řízení na Kooperativě

Pojišťovny – Výzva k proplacení podílových listů LVČR

Doručenky z MS a MF – Výzva k proplacení podílových listů LVČR

Doručenka z pojišťovny Kooperativa z 21. 02. 2022